1. Rezidence Nad Rokytkou

B.C.D. s.r.o. B.C.D. s.r.o.
Rezidence Nad Rokytkou

Nově vznikající čtvrť Nad Rokytkou, na břehu stejnojmenné říčky v Praze 9 - Vysočanech, nabízí ideální bydlení zejména pro mladé rodiny. Výhodou lokality je nejen přímé napojení na MHD a blízkost centra města, ale také nově vznikající infrastruktura a velké množství zeleně. Developerem projektu je seskupení společností BCD Group ve spolupráci s firmou Broomwell Developments.

Oba subjekty mají na mezinárodním realitním trhu mnohaleté zkušenosti. V České republice působí BCD Group od roku 2001, kdy zakoupila pozemky stávajícího projektu Nad Rokytkou. Jde o dlouhodobý projekt rozdělený do 9 etap a několika let výstavby. Na více než 15 ha pozemku vyroste celkem 2.000 bytů. Nyní jsou hotovy tři etapy. Své majitele zná již více než 630 bytových jednotek.

Projekt po dokončení výstavby nabídne nejen uzavřené objekty poskytující potřebnou míru soukromí, ale i otevřené městečko s velkým množstvím parkových ploch, dětským hřištěm a cyklostezkou. Ta propojí celou čtvrť s centrem města i s jeho periferiemi. Zájemci o bydlení mohou vybírat z rozmanité nabídky bytů v různých dispozicích, samozřejmostí je široká škála vybavení vysokého standardu.

Web: Rezidence Nad Rokytkou

Více