1. Živé Letňany

Landia Management s.r.o. Landia Management s.r.o.
Živé Letňany

Rukopis projektů Landia Management s.r.o. se liší od klasických developerských společností. Základem je dialog s municipalitou a veřejností. Za logické vyústění pak považují spolupráci se špičkovými urbanisty a architekty.

Bytový projekt Živé Letňany v ulici Beranových splnil sen mnohým mladým lidem, kteří hledali vlastní bydlení. Projekt nabídl finančně dostupné byty s nízkými provozními náklady a v přímém napojení na metro C. Méně peněz za bydlení znamená více prostředků na zábavu a volnočasové aktivity, kterých je v Letňanech nepřeberné množství!

Dva objekty nabídly 94 bytových jednotek od 1+kk po mezonetové 3+kk. Jejich výstavba byla zahájena na podzim 2014, dokončení je plánováno na jaro/léto 2016.

V blízkosti budov projektu Živé Letňany se nachází stanice metra Letňany (5 minut autobusem), což zaručuje snadnou a rychlou dopravu do centra města i zpět. Parkovací místa jsou zastřešená umístěná přímo pod budovou na úrovni přízemí. Výměra bytových jednotek se pohybuje od 32 m2 až po 80 m2, které jsou vhodné nejen pro rodiny s dětmi, ale i pro jednotlivce.

Mezi nespočet výhod také patří fakt, že zde nejsou žádné zbytečné nevyužité společné prostory a tím i zbytečné výdaje za společné energie, vše je navrženo velice efektivně, což příznivě redukuje provozní náklady. Obě pětipodlažní budovy nabízejí byty s dispozicemi od 1+k po 3+kk, v posledním podlaží dokonce i mezonetové apartmány s krásnými střešními terasami s výhledem do okolí.

Web: Živé Letňany

Více