1. Zátiší Hodkovičky

Real-Treuhand Reality a.s. Real-Treuhand Reality s.r.o.
Zátiší Hodkovičky

Představujeme Vám Zátiší Hodkovičky, elegantní a funkční bydlení v Praze 4, v těsném sousedství rozsáhlého lesoparku nad malebným údolím Zátišského potoka. Pět komorních vila domů s novými byty je navrženo podle nejnovějších architektonických trendů. Domy stojí ve svahu mezi ulicemi Na lysinách a Pod lysinami v tradiční pražské rezidenční čtvrti Hodkovičky známé svou prvorepublikovou vilovou zástavbou.

Bydlení v nových bytech Zátiší Hodkovičky je ideální především pro aktivní rodiny s dětmi. V těsné blízkosti je základní škola i mateřská školka, rozlehlý lesopark přímo vybízí k příjemné procházce čí projížďce na kole, nedaleko je Golf & Country Club Hodkovičky a sportovní areál HAMR – Sport. Za nákupy dojedete pohodlně autem do nedaleké nákupní galerie Plaza Novodvorská.

Domy jsou umístěny tak, aby mezi nimi vznikl soukromý prostor s dětským hřištěm. Klidný parčík přístupný pouze z jednotlivých domů využijete nejen pro volné chvíle s dětmi, ale umožní i přirozené utváření dobrých sousedských vztahů, které jsou jedním z důležitých předpokladů komfortního bydlení. Nový byt v rezidenci Zátiší Hodkovičky Vám zajistí pohodlné rodinné bydlení v atraktivní lokalitě Prahy 4 a bude zárukou perspektivního a bezpečného uložení Vašich financí.

Web: Zátiší Hodkovičky

Více