1. CHYTRÉ BYDLENÍ CLB@Letňany

TRIGEMA, a. s. Trigema Development s.r.o.
CHYTRÉ BYDLENÍ CLB@Letňany

Nový bytový dům CHYTRÉ BYDLENÍ CLB@Letňany vychází z konceptu Chytré bydlení společnosti Trigema a klade důraz na finanční stránku bydlení. Své místo si zde najde každý! Ať již singles či mladé rodiny s dětmi, tak lidé ve středním i starším věku. Vtip spočívá v pojetí standardu provedení, jelikož se klube ze zaběhlého konceptu Trigema Chytré bydlení, je možné očekávat mnohem vyšší kvalitativní úroveň, než je u obdobných projektů zvykem.

Trigema má za sebou úspěšné bytové projekty v Praze-Radotíně, v Jinonicích, ve Stodůlkách, v Hostivaři, v Modřanech, v Roztokách u Prahy a v Letňanech. V rámci těchto projektů vzniklo na dvacet bytových domů, v nichž je více než 1 300 nových bytů.

Projekt volně navazuje na pokračování prodejně úspěšného projektu Barevné Letňany, jehož III. etapa - Modrý dům získala ocenění v prestižní realitní soutěži Best of Realty. Odůvodnění znělo: Rezidenční projekt Barevné Letňany je zdařilým moderním rezidenčním areálem, u něhož bylo porotou oceněno uplatnění na trhu i jeho citlivé zasazení do stávající obytné zóny.

Nový bytový dům CHYTRÉ BYDLENÍ CLB@Letňany má 14 nadzemních a 2 podzemní podlaží. Strany domu jsou orientovány téměř identicky podle jednotlivých světových stran. Součástí bydlení, které celkově nabízí 75 bytů, jsou balkóny, lodžie nebo terasy.

V přízemí se navíc také počítá se dvěma komerčními prostory, které mohou do budoucnosti sloužit jako místa nabízející různé druhy služeb jak pro obyvatele domu, tak i případně další, kteří v Letňanech žijí.

Web: CHYTRÉ BYDLENÍ CLB@Letňany

Více