1. Byty Vivus Aréna

Vivus, s.r.o. Vivus, s.r.o.
Byty Vivus Aréna

Vedle monumentální stavby O2 Arény, přímo naproti nákupnímu centru Galerie Harfa se bude vypínat moderní desetipodlažní budova Vivus Arény. Tato kaskádovitě řešená budova s kruhovou dominantou bude skýtat kvalitní nadčasové bydlení v rychle se měnící tváři Libně.

Právě komerční centrum Galerie Harfa dodává této lokalitě punc atraktivity a zajistí pro budoucí obyvatele tolik potřebné komerční a sociální zázemí. Hlavní vchody do budovy jsou z ulice Kurta Konráda, která bude oživena několika novými obchody. Vznikne zde 148 nových většinou středně-metrážních bytů splňujících nejmodernější kriteria a trendy současného bydlení, ve vyšších patrech pak nadstandardní byty s luxusními terasami. Přízemí budovy budou tvořit prostory komerčního charakteru.

Všechny byty mají prostorné balkony nebo lodžie a od 7. podlaží zazeleněné terasy. Samozřejmostí jsou podzemní garážová stání a úložné sklípky ke každému bytu. Pro rodiny s malými dětmi nechybí kočárkárny. Pouhých 200 m odtud se nachází stanice metra Českomoravská a kousek dál vlakové nádraží Libeň. Je zde také mnoho prostoru pro další aktivity. Sportoviště, kulturní centra, blízkost několika škol i zdravotnických zařízení.

Web: Byty Vivus Aréna

Více