1. Byty Vivus Kamýk

Vivus, s.r.o. Vivus, s.r.o.
Byty Vivus Kamýk

Vivus Kamýk nabízí klidné bydlení blízko přírody, s dobrou dostupností a občanskou vybaveností, kterou ještě rozšíří hypermarket Tesco budovaný jako součást projektu.

Vivus Kamýk je dvouetapový projekt polyfunkčních bytových domů v Praze Kamýku. Architektonická kompozice je vytvořena ze dvou samostatných objektů, mezi kterými se nachází veřejný prostor s parkovištěm. Vyšší z objektů / objekt A/ v nárožní poloze u křižovatky ulic Mariánská – U Kamýku vytváří lokální dominantu a silný akcent, který pohledově uzavírá osu obou ulic. Z vyšších pater je krásný výhled na panorama Prahy i údolí Vltavy. Nová stavba je proporčně vyvážená a dotváří tak celkový charakter lokality adekvátně novým možnostem výstavby.

Architektonická kompozice je vytvořena ze dvou samostatných objektů (A) + (B) mezi kterými se nachází veřejný prostor s parkovištěm. Nová výstavba je proporčně vyvážená a kontextuální a dotváří tak celkový charakter lokality adekvátně novým možnostem výstavby na počátku 21.století. Součástí tohoto projektu je hypermarket Tesco, doplňující občanskou vybavenost okolní výstavby. Výhodou této lokality je výborná dopravní dostupnost ( 15 min autobusem na metro Budějovická nebo 10 min autobusem na metro Kačerov) a občanská vybavenost (základní školy, mateřské školky, tenisové dvorce, Squash Arena, zdravotní zařízení), další devizou je blízkost zelených ploch – chráněné území Kamýk, přírodní park Modřanská rokle.

Web: Byty Vivus Kamýk

Více