1. Byty Vivus Luka

Vivus, s.r.o. Vivus, s.r.o.
Byty Vivus Luka

Rezidenční bytový komplex „Luka“ leží přímo na okraji malebného chráněného území Prokopské údolí, které patří mezi vyhledávané lokality díky přírodním úkazům a zajímavostem. Kromě jezírek, lomů a skalních výběžků nabízí údolí útočiště k odpočinku a relaxaci. K dětským hrám zde vybízejí nejrůznější atrakce – pískoviště, skluzavky, prolézačky. Oblast protíná i naučná stezka, která seznamuje s historií, faunou a flórou právě této jedinečné geologické lokality.
Pokud však zatoužíte po kulturních radostech metropole, stačí ujít několik kroků přes novou lávku a ocitnete se na stanici MHD, případně krátkou procházkou dorazíte ke stanici metra Lužiny nebo Luka.
Další z příjemných výhod bydlení v projektu „Luka“ představuje bohatá občanská vybavenost. Na dosah jsou školy, školky i dětská hřiště, nedaleko najdete obchody Billa či Makro a nákupní střediska Luka, Avion shopping park, Metropole Zličín nebo Galerie Butovice, která poskytují také mnoho příležitostí k odpočinku - restaurace, kina, kavárny.

Web: Byty Vivus Luka

Více