1. Koti Victoria

YIT Stavo s.r.o., YIT Reding a.s. YIT Stavo s.r.o., YIT Reding a.s.
Koti Victoria

Nové byty v Praze 3 na prodej v novostavbě a bez realitek Vám nabízí developerský projekt skupiny YIT Koti Victoria. Nové byty v Praze 3 Vám nabízí 25 komfortních bytových jednotek 4 patrovém domě v příjemné a klidné lokalitě na území městské části Praha 3. Nové byty jsou situovány na rozhraní Prahy Malešice a Žižkova v blízkosti parků Parukářka a Malešický park, na trase metra linky A Želivského. Nové byty v této lokalitě Vám nabídnou výbornou dopravní dostupností i veškerou občanskou vybavenost.

Při výstavbě nových bytů byly použity pouze precizně vybrané materiály a technologie, které budoucím majitelům zabezpečí moderní nízkoenergetické bydlení. Samozřejmostí je šetrnost k životnímu prostředí a převaha přírodních materiálů. Charakteristické jsou prvky skandinávské architektury a designu.
Nové byty v bytovém projektu KOTI VICTORIA respektují životní rytmus a specifika životního stylu jednotlivců, párů i rodin s dětmi - z naší nabídky bytů o velikosti 1+kk, 2+kk a 3+kk, nebo byt s terasou si určitě vybere každý.

Web: Koti Victoria

Více