1. Nabízíme

Nabízíme

Služby

Klientské výběry - Klientské centrum:

V rámci komplexní podpory developerských bytových projektů disponuje firma SIKO KOUPELNY a.s. vlasním klientským centrem. Na klientském centru pracují specialisté, kteří věnují maximální péči a poradenství při výběru materiálů do koupelny (en) koncového klienta.

Poskytovaná služba nabízí:

 • schůzku s klientem na vzorkovně, představení standardních materiálů
 • poradenství při výběru nadstandardních materiálů
 • návrhy 3D vizualizace
 • přípravu klientské složky

Průvodka:

Pro zkvalitnění služeb nabízíme developerovi on-line sledování stavu zakázky. Jedná se o databázi klientů, která nabízí možnosti vidět v jaké fázi zpracování se klient právě nachází.

Vstupem do systému lze získat:

 • kompletní informaci o stavu rozpracovanosti klientů
 • kontakt na specialistu, který o klienta pečuje
 • možnost stažení aktuální kompletní klientské složky

Nabízené benefity pro spolupráci:

Výstavba výstavní kóje se STD vybavením

Po dohodě a v závislosti na Vašem zájmu jsme ochotni naplánovat a dodat materiály na výstavní kóji, ve které bude použito standardní vybavení projektu ve Vašem prodejním centru. Jako další bonus lze nabídnout výstavní kóji Vašeho projektu na naší nové vzorkovně na Zličíně, která byla otevřena v tomto roce. V takové kóji bude vystaveno standardní zboží a bude označena logem Vaší společnosti či názvem Vašeho projektu.

Odkaz na internetových stránkách SIKO

Naše internetové stránky www.siko.cz jsou vybavením a přínosy pro uživatele daleko před veškerou konkurencí z oboru koupelen a získávají ocenění v odborných soutěžích. Máme průměrně 3.000 unikátních návštěvníků na stránkách denně. Naši dodavatelé a obchodní partneři mají velký zájem se na našich stránkách podrobněji prezentovat. V případě, že se rozhodnete pro SIKO KOUPELNY a.s., uděláme na našich stránkách podrobnější prezentaci Vašeho projektu.

Možnost využití vizualizací v propagačních materiálech Vaší společnosti

SIKO KOUPELNY a.s. dodává své vizualizace standardů i nadstandardů v jedinečné "fotokvalitě", které následně Vaše společnost může využít ve své marketingové propagaci.

Doprava a balení materiálu dle potřeb stavby

Společnost SIKO KOUPELNY a.s. se dle možností maximálně přizpůsobí harmonogramu stavby v dodávkách materiálů. Byty s klientskými změnami budou baleny po jednotlivých bytech a každá paleta bude označena daným číslem bytu. Dopravu ucelených zakázek hradí SIKO KOUPELNY a.s.

Nabízíme rozsáhlé skladové zásoby. Sklady s plochou 13.000m2, pracující v systému řízeného skladu. Většina sortimentu skladem. 100.000 paletových míst.

Podpora Vašeho projektu a distribuce propagačních materiálů

Jako další podporu Vašemu projektu můžeme nabídnout následující možnosti:

 • Umístění Vašeho projektu do SIKO katalogu. Tento katalog je tištěn v nákladu cca 1mil. kusů a cíleně distribuován ke koncovým zákazníkům
 • Společná inzerce v jakémkoliv médiu
 • Umístění propagačních materiálů na vzorkovny Vašeho projektu. Na uvedených materiálech bude společnost SIKO KOUPELNY a.s. označena jako dodavatel koupelen na tomto projektu.

Databáze klientů online

Společnost SIKO KOUPELNY a.s. rozšířila v roce 2010 portfolio služeb, které nabízí svým obchodním partnerům. V rámci spolupráce v oblasti developerské výstavby uvedla v činnost databázi klientů online.

Databáze klientů online společnosti SIKO KOUPELNY a.s. je moderní produkt, jehož zadání vzniklo na základě zkušeností a požadavků firem spolupracujících na výstavbě komplexů bytových jednotek a rodinných domů. Jedná se o internetovou databázi umožňující velmi snadný přístup a koordinaci spolupráce mezi investorem a subdodavatelem.

Každý klient má vlastní elektronickou kartu, do které má externí přístup pouze on a developer. Prostřednictvím automaticky zasílaných přístupových kódů. Pracovníci developerské společnosti získají rychlý přehled o všech klientech a momentálním průběhu zpracování jejich klientské složky u společnosti SIKO KOUPELNY a.s.

Výhody využívání databáze klientů online:

 • developerská společnost získá vlastní databázi klientů
 • databázi spravují zaměstanci SIKO KOUPELNY a.s.
 • eliminace komunikačních problémů mezi investorem, zákazníkem a subdodavatelem
 • velmi snadný přístup do databáze přes internet
 • neomezená velikost serveru
 • aktuální přehled evidovaných klientů danného projektu
 • přehled o rozpracovanosti jejich zakázek (termíny, stav, pracovník)
 • přehled kontaktů klientů a pracovníků SIKO, kteří o ně pečují
 • klientská složka ve finální podobě
 • přihlašovací údaje jsou rozesílány automaticky po zařazení do databáze
On-line průvodka je také přístupná koncovým klientům, kteří v ní mají možnost vidět stejné údaje jako developer, ale pouze v obsahu své zakázky.

Seznam klientských výběrů na projektu:

Seznam klientských výběrů na projektu

Detail klientského výběru:

Detail klientského výběru

Sortiment

ELITE BATH

ELITE BATH

Vyznáváte dokonalost tvarů od světoznámých architektů, materiály té nejvyšší kvality a vyžadujete dokonale funkční řešení prostoru ve spolupráci s designéry? Vítejte v ELITE BATH.
ELITE BATH, člen skupiny SIKO KOUPELNY, je koupelnové studio pro klienty, kteří se nespokojí s běžnými standardy ve vybavení koupelen, a mají vyšší nároky na funkčnost, estetiku a design.

V ELITE BATH najdete výrobky, které jsou vyrobeny nejmodernějšími postupy a splňují všechny požadované parametry. Výrobci koupelnového vybavení, jejichž zboží najdete v ELITE BATH, patří ke špičkám v oboru.

Nasloucháme Vašim přáním, chápeme Vaše individuální představy a požadavky, jejichž naplnění očekáváte od nové koupelny, dokonale funkčního řešení prostoru v nejmodernějším designu.

Postaráme se o vše potřebné, aby Vaše nová koupelna splnila i ty nejnáročnější přání a stala se oázou odpočinku a relaxace.

Více o Elite Bath naleznete zde

SIKO KUCHYNĚ

Naturel

Nabídku prodejen SIKO KOUPELNY jsme rozšířili o plánované kuchyně, sektorové kuchyně, dřezové baterie, kuchyňské obklady, kuchyňské doplňky, dřezy a drtiče odpadu.

Abychom Vám maximálně usnadnili nákup, připravili jsme pro Vás jejich širokou škálu. Na prodejnách SIKO KOUPELNY naleznete plánované kuchyně, jež patří k nejoblíbenějším. S námi je plánovaná kuchyně hračkou. Víme, že moderní kuchyně podle Vašich představ musí splňovat vysoké nároky na kvalitu, design a pohodlí.

Více o kuchyních SIKO naleznete zde

SIKO DVEŘE

Naturel

Elegantní a vkusně zařízený dům je vizitkou svých obyvatel. Proto věnujeme spoustu času výběru jednotlivých prvků jeho vybavení. Při vybírání se řídíme zejména vlastním estetickým vkusem, ale také funkčními parametry výrobků. Vnitřní dveře hrají v interiérech domů výjimečnou roli. Nejenže zavírají místnosti, ale také otevírají prostor pro jejich aranžování.

Díky svým vytříbeným tvarům, zajímavým vzorům a rozmanitým barvám umožňují zvýraznit individuální atmosféru celého bytu. Správně zvolené dveře změní interiér Vašeho domu…

Na pobočkách SIKO Průhonice, SIKO Zličín a Opatovice jsme pro Vás připravili sekci s ukázkou interiérových dveří, kde si můžete zvolit přesně dle Vašich představ.

PODLAHY AVANTI

Podlahy Avanti

Během 20 let působení na trhu podlahových krytin, od roku 1992, firma AVANTI postupně vyrostla v jednoho z nejvýznamnějších dovozců podlahových
krytin do České republiky.

S postupem času také rozšiřovala své prostory tak, aby její sortiment podlahových krytin byl dostupný i koncovým zákazníkům. Firma AVANTI vždy preferovala kvalitu před bezhlavou kvantitou. Stejně tak vždy byl standardem komplexní přístup od konzultace přes realizaci až po následné služby a servis všem zákazníkům bez rozdílu objemu objednávky.
Během této doby se také postupně rozšiřoval - a v tomto trendu pokračuje firma dodnes - sortiment, který Vám firma AVANTI nabízí.
Nyní Vám můžeme představit jednu ze vzorkoven firmy Avanti na nové pobočce SIKO Zličín.

Více o Avanti naleznete zde

VESTAVNÉ SKŘÍNĚ INDECO

Vestavěné skříně INDECO

Vestavěné skříně na míru INDECO dodáváme do široké škály interiérů. V obývacích pokojích můžeme nábytkovou stěnu nahradit vestavěnými skříněmi. Máte málo úložného prostoru? Využijte pro umístění skříní na míru i svou ložnici. Pracovna je jednou z místností, kde potřebujeme nejvíce úložného místa, pomocí vestavěných skříní docílíme uspořádání vašeho pracovního prostoru. V dětském pokoji chceme slyšet jen radostný dětský smích. Vybavme ho proto se společností INDECO vestavěnými skříněmi.

Firma Indeco nyní rozšířila svou působnost i na novou pobočku SIKO Zličín, kde Vám zodpoví a poradí se všemi Vašemi dotazy.

Více o Indeco naleznete zde

Informace o úplném sortimentu naleznete na stránkách: www.siko.cz