1. Rezidence Pivovar

BAK stavební společnost, a. s. BAK stavební společnost, a.s.
Rezidence Pivovar

Chcete žít v moderním bytě, na dosah centra města a přitom v klidné lokalitě obklopené zelení? Chcete soukromí rodinného domu a přitom nechcete v zimě odhazovat sníh a v létě sekat trávník? Chcete bydlení plné slunce a za sousedy školku a rodinné domky? Nebaví Vás platit vysoké účty za energie? Pojďte s námi bydlet v Rezidenci Pivovar Vrchlabí.

Rezidence Pivovar je jedinečný bytový projekt v nádherné lokalitě centra Vrchlabí. Vytváří uzavřený areál zahrnující zrekonstruovanou historickou budovu pivovaru a moderní bytový dům nejvyšší kvality. V historické budově pivovaru budou umístěny obchodní jednotky a služby. Bytový dům nabídne 78 moderních bytů v kvalitě a ceně, která ve Vrchlabí nikdy nebyla nabízena.
Budoucí obyvatelé jistě ocení klidné bydlení v uzavřeném areálu a přitom v centru města na dosah od všeho potřebného. Dispozice bytů od 1+kk až 3+kk o velikosti 46 až 94 m2 je předurčena pro komfortní bydlení jak rodin s dětmi a milovníků sportovního vyžití tak, vzhledem k bezbariérovému řešení a kvalitnímu zpracování i seniorům. Každý z bytů má k dispozici balkon nebo terasu, která nabízí krásné výhledy na okouzlující panorama Krkonoš.

Web: Rezidence Pivovar

Více