1. Kontakty

Kontakty

Obchodní oddělení

Ředitel strategie developerského oddělení:

 Ing. Michal Horák  +420 733 678 111   michal.horak@siko.cz 

Vedoucí developerského oddělení:

Jaroslav Kovář +420 737 260 144 jaroslav.kovar@siko.cz

Manažeři developerských projektů:

Praha

 Martin Krejcárek  +420 737 260 188   martin.krejcarek@siko.cz 
 Ondřej Malý  +420 737 260 184  ondrej.maly@siko.cz
 Aleš Reindl  +420 735 199 665  ales.reindl@siko.cz
 Martin Smetáček  +420 737 260 143  martin.smetacek@siko.cz
 Roman Vyšín  +420 739 387 364  roman.vysin@siko.cz
 David Tománek  +420 733 786 296  david.tomanek@siko.cz
 Jiří Landrgott  +420 733 786 593  jiri.landrgott@siko.cz

Brno

 Tomáš Lazar   +420 733 678 190  tomas.lazar@siko.cz 
 Luboš Vyskočil  +420 739 387 384  lubos.vyskocil@siko.cz

Východní Čechy, Severní Morava

 Martin Šťovíček  +420 735 199 617  martin.stovicek@siko.cz

Bratislava

 Juraj Balážik  +421 911 350 667 juraj.balazik@siko.cz
 Kurej Michal        +421 911 071 985  michal.kurej@siko.sk
 Stanislav Karel  +421 911 704 185 stanislav.karel@siko.cz

Žilina

 Peter Šupina  +421 903 485 115  peter.supina@siko.sk

Klientské oddělení

Vedoucí klientského oddělení:

Aleš Tylinger +420 733 786 594 ales.tylinger@siko.cz

Klientské změny ProBydlení

Jiří Vajner    jiri.vajner@probydleni.cz

Klientské změny ProBydlení

Václav Štrobl +420 606 466 857 vstrobl@cecetka-interier.cz

Specialisté klientského oddělení:

Praha

 Jana Suchá      jana.sucha@siko.cz
 Jakub Brousil    jakub.brousil@siko.cz
 Petr Unger    petr.unger@siko.cz
 Josef Kuttner    josef.kuttner@siko.cz
 Daniel Pondělíček    daniel.pondelicek@siko.cz
 Jitka Koháková    jitka.kohakova@siko.cz
 Martin Chrz    martin.chrz@siko.cz
 Ondřej Holan    ondrej.holan@siko.cz
 Gabriela Hájková    gabriela.hajkova@siko.cz
 Aneta Gregorová    aneta.gregorova@siko.cz
 Martin Dořičák    martin.doricak@siko.cz

Brno

 Alexandra Ježová    alexandra.jezova@siko.cz
 Stanislav Švaňhal    stanislav.svanhal@siko.cz
 Marcela Vlčková    marcela.vlckova@siko.cz

Olomouc

 Tomáš Zatloukal     tomas.zatloukal@siko.cz

Ostrava

 David Jílek    david.jilek@siko.cz

Bratislava Galvaniho

 Štefan Pecek    stefan.pecek@siko.sk
 Ivana Banásová    ivana.banasova@siko.sk
 Zuzana Dršková    zuzana.drskova@siko.sk

Košice

 Júlia Frigová    julia.frigova@siko.sk

Trenčín

 Martin Sládek    martin.sladek@siko.sk